Gürsoy Soğutma ve Isıtma

Gürsoy Soğutma ve Isıtma
Gürsoy Soğutma ve Isıtma

Kurucusu ve halen işletmecisi olan Abdurrahman Gürsoy ve oğulları Bora-Uğur-Ufuk Gürsoy ile birlikte, kendi sektöründe imalat, satış, teknik servis hizmetleri sunan firmamız 50 yıllık tecrübesi ile soğutma ve ısıtma sektörüne yeni bir boyut getirmek, sektörün karşılaştığı reel sorunlara cevap verebilmek amacı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Gürsoy Soğutma ve Isıtma'nın imalat ve hareket anlayışında daima müşterinin ihtiyaç talep ve memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ürün kalitemizin sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri isteklerinin tam olarak algılanıp, beklentileri eksiksiz olarak yerine getirmekle sağlanacağının bilincindeyiz. Bu nedenle, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek tasarım ve üretim faaliyetlerimize yansıtmaktayız.


Ürünlerimizi Kullanan Ülkeler

Almanya, Avustralya, Kırgızistan, Moonmechelen (Belçika), Özbekistan, Rusya, Tayland, Türkmenistan


Ürünlerimizi Kullanan İl-İlçeler

Afyon, Alanya, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bartın, Bitlis, Bodrum, Bolu, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Fethiye, Gaziantep, Iğdır, İzmir, İzmit, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Marmaris, Nevşehir, Niğde, Samsun, Tokat, Urfa, Van, Yozgat, Zonguldak.

Hitap Ettiğimiz Sektörler

Bakkallar, Balıkçılar, Barlar, Büfeler, Çiçekçiler, Çiğ Köfteciler, Dondurmacılar, Fast Food'lar, Fırınlar, Hastaneler, Kafeteryalar, Kahvehaneler, Kasaplar, Kuruyemişçiler, Lokantalar, Lokma Tatlıcılar, Market-Süpermarketler, Morglar, Mutfaklar, Oteller, Restoranlar, Pastaneler, Sakatatçılar, Simitçiler, Sucular, Sütçüler, Waffle Satış Yerleri, Yemekhaneler

Firmamızın Ankara dışındaki il ve ilçelerde şube/bayii-yetkili satıcı/servisi bulunmamaktadır.

Firmamız CE Belgesine sahiptir.

Gürsoy Soğutma ® Tescilli Marka